Regulamin

Sklep internetowy, działający pod adresem mkbicycle.pl prowadzony jest przez firmę raciborska wytwórnia rowerów mk z siedzibą w miejscowości: 47-400 w Raciborzu ul. Władysława Reymonta 10 woj.śląskie.

Dane Sprzedawcy: 

raciborska wytwórnia rowerów mk
ul. Władysława Reymonta 10
47-400 Racibórz
NIP PL:  6391842484


Dokonanie zakupów w naszym sklepie oznacza akceptację zasad niniejszego regulaminu. 

Zamówienia w sklepie można składać 24H/dobe przez cały rok poprzez: sklep internetowy,
email: kontakt@mkbicycle.pl


W zależności od dostępności zamówionego produktu czas realizacji wynosi ok 7-14 dnidni roboczych.

Lub przy projektach indywidualnych od 14 dni do kilku m-cy

Przesyłka dociera do Klienta zwykle następnego dnia od wysyłki w godzinach 8 - 16.  

Wysyłki nadawane w piątek docierają w poniedziałek.  Realizacja zamówienia dotyczy obszaru Polski. 

REALIZACJA ZAMÓWIEŃ:

Istnieją dwie możliwości odbioru zamówionego towar:

1. Wysyłka kurierem

Produkty, które zostaną zamówione będą doręczone wprost do Państwa firmy lub mieszkania w zależności od wybranego przez Klienta sposobu dostawy sprawdzoną przez nas firmą kurierską. Istnieje możliwość podania innego adresu dostawy, co pozwala na dostawę na przykład do miejsca pracy.
koszty dostawy są podane przy każdym produkcie ze względu na różnorodność asortymenty przy większych zamówieniach proszę wysłać zapytanie o koszty wysyłki które staramy się zawsze minimalizować.

2. Odbiór osobisty

Towar zamówiony w naszy sklepie można też odebrac osobiście w siedzibie naszej firmy po uprzednim kontakcie.

Przy odbiorze osobistym nie doliczamy żadnych dodatkowych opłat ,

 

WAŻNE

Jeżeli wystąpią jakiekolwiek nieprawidłowości typu; uszkodzenia mechaniczne ,niezgodność kompletacji, należy zażądać od kuriera sporządzenia protokołu szkody. W protokole należy odnotować poniższe dane:

-informacje o oznaczeniach ostrzegawczych na zewnątrz opakowania (czy były nalepki ”ostrożnie szkło ”góra dół” taśma klejąca lub firmowa).

-informacje o zabezpieczeniu przesyłki z zewnątrz i wewnątrz opakowania(karton, wypełnienie)

-informacje o uszkodzeniach(które elementy i w jaki sposób zostały uszkodzone)

 

Koszty przesyłki 

Koszt przesyłki w wysokości wynikającej z rozmiaru i wagi przesyłki ponosi odbiorca (zamawiający). Informacja o  wysokości opłaty związanej z wysyłką pojawia się na etapie składania zamówienia w procedurze wyboru sposobu dostawy. Opłatę doliczamy do wartości całego zamówienia realizowanego jednorazowo. Koszt przesyłek o dużych lub nietypowych gabarytach jest ustalana indywidualnie z Klientem przed realizacją zamówienia. 
UWAGA!: Koszty transportu wyświetlane na etapie składania zamówienia nie dotyczą transportu ciężkich wieloprzedmiotowych przesyłek np. palety rowerów. Dostawę takich zamówień (podobnie jak przesyłek o niestandardowych wymiarach) ustalamy indywidualnie. 

Warunki płatności 

Na etapie zamawiania produktu Klient wybiera jeden z trzech sposobów płatności:


Ochrona danych osobowych

Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. 133 z dnia 29 października 1997 roku poz. 833.) oraz Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 133 poz. 1204), sklep internetowy www.slonecznycruiser.pl chroni dane osobowe Użytkowników. Czytając, przeglądając, dokonując zakupów w sklepie internetowym www. slonecznycruiser.pl

Ujawnienie danych jest całkowicie dobrowolne jednak niezbędne w celu dokonania rejestracji i dokonania zakupów. Wszystkie udostępnione w formularzu rejestracyjnym dane są chronione i wykorzystane przez www.slonecznycruiser.pl w celu dokonania sprzedaży, wysyłki i zafakturowania zamówionego produktu. Dane korespondencyjne wykorzystujemy również do prowadzenia ewidencji klientów i rozesłania informacji promocyjnych dotyczących produktów i sklepu. Ujawnione informacje personalne nie będą nigdy przekazane przez www.slonecznycruiser.pl  osobom trzecim oraz innym firmom. Przekazane nam dane osobowe są traktowane zgodnie z wymaganiami polskiego prawa w zakresie OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH. UWAGA! Na żądanie klienta jego dane osobowe zostaną niezwłocznie usunięte z zasobów www.slonecznycruiser.pl, a konto w sklepie internetowym www.slonecznycruiser.pl zostanie zamknięte.

Informujemy, że zgodnie z Art. 24 Ustawy o ochronie danych osobowych klient ma pełne prawa wglądu, poprawiania i usunięcia swoich danych osobowych.

 

Zmiany w zamówieniach

Bez uprzedniej zgody Sklepu nie ma możliwości dokonania zmiany lub anulowania zamówienia w zakresie zakupionych produktów po finalnym wybraniu opcji „Wyślij Zamówienie”.
Zwroty 
Jeżeli przesłany towar nie odpowiada Państwa oczekiwaniom w ciągu 10 dni kalendarzowych istnieje możliwość jego zwrotu lub wymiany pod warunkiem, że towar jest nieużywany, czysty, pozbawiony zapachu, kompletny w oryginalnym opakowaniu.

Nie przyjmujemy zwrotów rowerów na zamówienia pod klienta ,induywidualne projekty.

TOWAR PROSZĘ ODSYŁAĆ W SZTYWNYM OPAKOWANIU (kartonowym pudełku), ABY ODSYŁANY PRODUKT I JEGO OPAKOWANIE NIE ULEGŁY USZKODZENIU W CZASIE TRANSPORTU. 
W przeciwnym przypadku zwrot pieniędzy nie będzie możliwy.

Przy rezygnacji z towaru pieniądze zwracamy w ciągu 14 dni przelewem bankowym na podany rachunek. Pieniądze zwracamy tylko za towar, nie zwracamy kosztów przesyłek. 

Nie przyjmujemy zwrotów przesyłek odsyłanych nam przez Państwa "za pobraniem"! O chęci zwrotu lub wymiany towaru prosimy nas wcześniej powiadomić. Do przesyłanego do nas towaru prosimy dołączyć numer rachunku bankowego, na który mamy Państwu zwrócić pieniądze.